אודות

ד"ר צ'רנה דיאמנט, רופאת שיניים מוסמכת מאז שנת 1982, בוגרת לימודי אורתודונטיה באוניברסיטת PARIS POSTGRADUED EDUCATIOIN.

אם תשאלו את ד"ר דיאמנט מה היא עושה, היא תענה לכם "אני אדריכלית, מעצבת פָּנִים ושיניים – מיישרת שיניים, מעצבת את הפנים לשיפור המראה ומחזירה את החיוך לפנים".
במרכז Smile Now, ד"ר דיאמנט והצוות המובחר שלה מעניקים למטופלים שירותי אסתטיקה, אורתודנטיה ושיקום הפה, כדי להחזיר למטופליה את הביטחון העצמי וכדי שלא יהיה מחסור של חיוכים בעולם.

לד"ר דיאמנט שני פטנטים ייחודיים מתחום האורתודנטיה והם מאושרים ע"י רשם הפטנטים בישראל, ארה"ב ואירופה. כמו כן, היא אחראית על שיטת טיפול אורתודנטי מתקדם ביותר – DAMON SYSTEM בו היא מאפשרת טיפול ללא עקירות (ברוב המקרים), ללא ניתוחים, ללא רסן וללא מכשירים מכניים.

במרכז Smile Now מנהלת ד"ר דיאמנט את התוכנית ללימודי המשך בתחום האורתודונטיה והיא מעבירה קורסים וסדנאות לרופאי שיניים כלליים, שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום, לרבות הכשרה מקיפה על הטכניקות והציוד העדכניים ביותר.  

כאדם שאוהב לראות אנשים מחייכים ובזכות אהבתה לתחום האסתטיקה, למדה ד"ר דיאמנט את תחום האסתטיקה אצל טובי המומחים בארץ ובעולם. היא התמקצעה בטיפולים אסתטיים עם דגש מיוחד על טכניקות מתקדמות להדגשת קווי מתאר הפנים ולהשגת מראה צעיר, טבעי ורענן יותר.

כמו כן, ד״ר דיאמנט מקדישה, בכל שנה, חלק ניכר מזמנה להשתתפות בכנסים מקצועיים, השתלמויות והרצאות מתקדמות בארץ ובחו״ל, על מנת להעניק למטופליה את הטיפול הטוב ביותר ולגרום להם לחייך מכל הלב. 

מרכז Smile Now – לחייך מבלי לחשוש.